ברוכים הבאים, אורח

שיתוף כנה פעם ראשונה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שיתוף כנה פעם ראשונה 259 צפיות

שיתוף כנה פעם ראשונה לפני 1 חודש, 1 שבוע #150349

נרשמתי לאתר לפני יומיים - ראיתי כמה סרטונים והחלטתי עם עצמי שאחרי כל נפילה אני משתף פה… לצערי אין לי עם מי לדבר על זה… אני מתבייש בעצמי בשביל לספר לאחרים , אני נשוי סטודנט ומכור לאוננות ופורנו המון זמן - תמיד אוננתי גם כשהייתי צעיר יותר אבל מאז שהתחלתי תואר זה החמיר , בעיקר בתקופות לחוצות שאין ברירה אלא ללמוד מעל 12 שעות ביום לפעמים , במהלך התואר התחלתי טיפול לבעיות קשב וריכוז עם כמה כדורים עד שנשארתי עם כדור שנקרא אטנט , אני כבר תקופה ארוכה מאוד של מעל שנה וחצי איתו והוא ממש גורם לי לעוררות מינית - אז עם הכדור זה לא קל בכלל ובלי הכדור פחות אבל זה כבר הרגל שאני לא יכול בלעדיו - החלפתי לפלאפון כשר , שברתי את הישן , התחלתי ללמוד תורה ולהתחזק ובקיצור מה לא… אחת הבעיות הקשות שלי זה בעליה למיטה בלילה , יש לי שם הרבה התמודדויות… אשתי יודעת שיש לי בעיה… שנה שעברה בתקופת בחינות הייתי ממש מיואש , לקחתי דף וניסיתי לרקום תוכנית והיא מצאה את הדף ומאז היא יודעת , ממש לא מזמן אחרי בוקר אחרי נפילה היא ממש כעסה עליי על משהו ואני הרגשתי כל כך רע וקישרתי את זה כמובן לבעיה שלי שבגלל האוננות אני לא מגיב לה , לא מתייחס אליה וכו… אזרתי אומץ וסיפרתי לה מה אני עושה בלילה וכמה ימים אחרי לא עשיתי את זה אבל לאט לאט יצר הרע השתלט עליי וחזרתי לישון ללא מכנס … אני כבר לא יודע… לפני שנרשמתי לgye פתחתי בווטסאפ קבוצה עם חבר טוב שמתחזק שמטרת הקבוצה היא לשתף בנפילות ומי ולשלוח דברי תורה מחזקים , אשתי חיטטה לי בפלאפון יום אחד וראתה את ההתכתבויות ואז נפל לה האסימון על ההתמכרות שלי… היא דיברה איתי ואמרה לי שנפל לה האסימון וזה מגעיל אותה שאני רואה פורנו וקשה לה להסתכל עליי… אני לא יכול להסביר לכם איזה סטירת לחי קיבלתי בפנים שהיא אמרה את זה ואני הסכמתי איתה בכל מילה והייתי בטוח שזה מעכשיו זה מפסיק ! הבושה החזיקה בדיוק כמה ימים וחזרתי לסורי… אני ממש הרבה זמן בחרא הזה מרגיש בלי שליטה על החיים שלי , היו לי גם תקופות לחוצות ממש של 4 ו5 פעמים ביום (כבר לא שם ברוך ה’) , ובסוף אני לוקח לה את הפלאפון ורואה פורנו לידה , גומר הולך לסלון , מעשן סיגריה ומרגיש אפס ונכנס לדכאון לפעמים גם כל היום שאחרי , ואם זה קורה בצהריים (בשנצ למשל) זה בכלל מחרבן לי את כל היום ואני גם מפסיק ללמוד ומסתגר בחדר ויוצא שאני בדיכאון הרבה בגלל זה…. מה לא ניסתי - פלאפון כשר , לפני זה אינטרנט רימון על הסמרטפון , שברתי סמרטפון ספר שהיה לי , לקחתי על עצמי ציצית (תמיד אני מוריד אותה לפני שאני עולה לישון - למרות שאני מנסה שלא אבל ברגע שהורדתי הנפילה מגיעה מהר מאוד) לקחתי על עצמי שבת , אני רואה שיעורי תורה ומרגיש שאין לי תקנה… אני מרגיש דוחה ואם אתם גם חושבים ככה אתם כנראה צודקים , אני באמת אובד עצות ומקווה לעבור פה תהליך שיחזיר אותי להיות בן אדם… אני רושם את כל זה אחרי נפילה כי התחייבתי לשתף כל פעם שאני נופל אבל בגלל שזה פעם ראשונה שאני משתף אז כבר הצגתי את עצמי ואת הבעיה שלי , תודה על ההקשבה ושנדע בשורות טובות !!! וואו זה היה פאקינג משחרר !

נערך לאחרונה: לפני 1 חודש, 1 שבוע על ידי מתחיל שוב - וצועד לאלוקים. סיבה: ערכתי כדי שיהיה עדין יותר. אוהבים

תגובה: שיתוף כנה פעם ראשונה לפני 1 חודש, 1 שבוע #150350

ברוך הבא חבר יקר ואהוב.
תודה על הכנות. אוהבים אותך מאד. אתה לא דוחה. גם אני ועוד אנשים רבים שאני מכיר עשו דברים כאלה ואחרים. ואסירות תודה שיש לנו פתרון ואני יכול היום לא לשכוח את העבר שלי בתאווה, עם כל הדברים הלא נעימים שעשיתי, ואני יכול לקחת את העבר שלי לצמיחה ולגדילה, ולעזור לי ולאחרים בס"ד.

תמשיך לבא
בהצלחה רבה

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: שיתוף כנה פעם ראשונה לפני 1 חודש, 1 שבוע #150351

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום
בוקר טוב .
קראתי את מה שכתבת , וממש כאב לי על מה שאתה עובר עם ההתמכרות הזאת,
ממש מזדהה ומבין אותך.
קבל ממני חיבוק ענק וחם.
אני בהחלמה כבר למעלה מ 7 שנים .
נקי רק להיום כפי שכתוב ..
ההתחלה היתה לי ממש קשה , אבל עם הזמן למדתי ועליתי על דרך ההחלמה.
העבודה היא יום יומית , וגם היום אם לא העבוד את התוכנית , לא יודע מה יכול להיות.
אסיר תודה לאבא שנותן כוחות .
יוצא לקבוצות חיות , מדבר ומשתף חברים כל יום , והמתנות מגיעות בלי סוף.
ישר כוח על השיתוף הכנה ..
מאחל לך הצלחה בדרך , תלמד עם הזמן לקבל את עצמך , וגם לאהוב.
אוהבים אותך ...

תגובה: שיתוף כנה פעם ראשונה לפני 1 חודש #150360

תודה רבה על התמיכה אחי אני מעריך מאוד - מקווה שגם אני אמצא את הדרך שלי ואצא מזה… כל הכבוד לך אתה אלוף , באמת !

תגובה: שיתוף כנה פעם ראשונה לפני 1 חודש #150361

תודה רבה על התמיכה מקווה שבאמת מיום ליום אשתף ואלמד מאחרים ומאנשים מדהימים שיש פה

תגובה: שיתוף כנה פעם ראשונה לפני 1 חודש #150364

• טובות
  • חבר ותיק

הסיבה שלא מצליחים להתמודד זה בגלל שנלחמים בזה,חד משמעית ,בדוק!
אצלי כשאני לא נלחם בזה יש לי יותר כוחות להתמודד לפעמים מצליח לדחות את זה לגמרי ולפעמים בעוד כמה שעות אבל יש לי כח לנהל את הטריגר...
מצד שני כשאני נלחם בזה ואוחר לעצמי אוי ואבוי לך אם תיפול וכדו'....זה נפילה בטוח...
בדוק ומנוסה!!!
לא להילחם פירושו תגיד לעצמך ותפנים את זה בלב חזק חזק 
אני בסדר גמור
אין בעיה למעוד...הכל טוב ! אני בתהליך ..ובתהליך.. כל תקומה באה מנפילה
הקב''ה מסתכל על כלל המהלך והדרך ..המבחן הוא בסוף...
אבל....אבל....זה אני שלא רוצה לראות פורנו...הבחירה היא שלי...אף אחד לא כופה עלי כן לראות או לא לראות פורנו......ואני רותה לבחור לא לראות כי אני יודע איך אני ירגיש אח''כ
וכמו שאני לא הולך למסעדה כל יום ...אפי' שמותר לי...כי אני יודע שייגמר לי הכסף ולא יהיה לי חיים..
אותו דבר בזה...
הנקודה היא שתרגיש באמת שיש לך אפשרות לבחור בכל דרך ואתה בוחר לא מכפייה בדרך הטובה והמכובדת והראוייה והבריאה נפשית פסיכולוגית משפחתית וכו'
זה לא אומר שלא תיפול אף פעם, אבל תוכל יותר לנהל את עצמך ...לפעמים לדחות את הטריגר הרגעי לגמרי ולפעמים בכמה דקות ולפעמים בכמה שעות...
אתה תחזור להיות בן אדם!
בן אדם פירושו - מתמודד ! מנהל את המערכת..תקופות  ב100% הצלחה תקופות ב80% תקופות ב 50%
אין הקב''ה בא בטרוניה עם בריותיו אומרים חז''ל

בדוק ומנוסה 
אשמח לשמוע עדכונים

זכור!!!!
במלחמה חזיתית הפורנו מנצח תמיד !!!!!
בתחבולות אתה תנהל אותו ותייבש אותו!!! בע''ה !

תגובה: שיתוף כנה פעם ראשונה לפני 1 חודש #150366

וואו חבר יקר איזה טיפ מדהים ! קודם כל ממש תודה שקראת והתייחסת , וכמובן אשתדל להוסיף לארגז הכלים שלי את העצה שלך ! תודה רבה ושיהיה שבת שלום

תגובה: שיתוף כנה פעם ראשונה לפני 1 חודש #150367

תודה על השיתוף היה חשוב לי לקרוא. מעניין אותי לדעת אם אשתך יכולה להבין שאתה נלחם במשהו שאתה לא מעוניין בו, שההודעות בוואצאפ מעידים דווקא על מאמצים. דיברת איתה על זה?

תגובה: שיתוף כנה פעם ראשונה לפני 1 חודש #150421

• טובות
  • חבר ותיק
טובות כתב on 22 מרץ 2024 02:59:

הסיבה שלא מצליחים להתמודד זה בגלל שנלחמים בזה,חד משמעית ,בדוק!
אצלי כשאני לא נלחם בזה יש לי יותר כוחות להתמודד לפעמים מצליח לדחות את זה לגמרי ולפעמים בעוד כמה שעות אבל יש לי כח לנהל את הטריגר...
מצד שני כשאני נלחם בזה ואוחר לעצמי אוי ואבוי לך אם תיפול וכדו'....זה נפילה בטוח...
בדוק ומנוסה!!!
לא להילחם פירושו תגיד לעצמך ותפנים את זה בלב חזק חזק 
אני בסדר גמור
אין בעיה למעוד...הכל טוב ! אני בתהליך ..ובתהליך.. כל תקומה באה מנפילה
הקב''ה מסתכל על כלל המהלך והדרך ..המבחן הוא בסוף...
אבל....אבל....זה אני שלא רוצה לראות פורנו...הבחירה היא שלי...אף אחד לא כופה עלי כן לראות או לא לראות פורנו......ואני רותה לבחור לא לראות כי אני יודע איך אני ירגיש אח''כ
וכמו שאני לא הולך למסעדה כל יום ...אפי' שמותר לי...כי אני יודע שייגמר לי הכסף ולא יהיה לי חיים..
אותו דבר בזה...
הנקודה היא שתרגיש באמת שיש לך אפשרות לבחור בכל דרך ואתה בוחר לא מכפייה בדרך הטובה והמכובדת והראוייה והבריאה נפשית פסיכולוגית משפחתית וכו'
זה לא אומר שלא תיפול אף פעם, אבל תוכל יותר לנהל את עצמך ...לפעמים לדחות את הטריגר הרגעי לגמרי ולפעמים בכמה דקות ולפעמים בכמה שעות...
אתה תחזור להיות בן אדם!
בן אדם פירושו - מתמודד ! מנהל את המערכת..תקופות  ב100% הצלחה תקופות ב80% תקופות ב 50%
אין הקב''ה בא בטרוניה עם בריותיו אומרים חז''ל

בדוק ומנוסה 
אשמח לשמוע עדכונים

זכור!!!!
במלחמה חזיתית הפורנו מנצח תמיד !!!!!
בתחבולות אתה תנהל אותו ותייבש אותו!!! בע''ה !

נפלתי בגלל חוסר במצב רוח
אבל אחרי שעות של התגברות וניהול אישי מוצלח
מאמין שיבוא יום ואוכל לייבש אותו ולהוציא ממנו את כל האוויר שאין בו.....

תגובה: שיתוף כנה פעם ראשונה לפני 3 שבועות, 4 ימים #150458

חבר יקר, אתה מאוד מזכיר לי את עצמי, אני באמת מבין אותך. 
אני מאוד ממליץ על התכנית "לטוס אל החופש" יש שם עצות וכלים שמאוד עוזרים.

בנוסף היום כתבתי כאן בפורום נושא חדש, אתה מוזמן לעבור עליו, אני מאמין ומקווה שזה יוכל לתת לך חיזוק ולא לחזור על טעויות שאני עשיתי בעבר.

תגובה: שיתוף כנה פעם ראשונה לפני 3 שבועות, 3 ימים #150465

שלום חבר יקר!
מבין אותך מאוד!
לדעתי, כדאי לקחת תחום אחר בחיים שאתה רוצה בו שינוי, ושיהיה לך קל יותר להשקיע בו ולהצליח.
אפילו משהו קטן שלא נראה לך כ"כ משמעותי יחסית לפורנו.
זה יעלה לך את הערך העצמי ויעשה לך רק טוב!
אצלי למשל זה השעות שינה, (האמת אני עדיין לא 100 בזה, אבל זה עוזר לי מאוד ונותן מוטיבציה לשאר הדברים בחיים).

בהצלחה!

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.50 שניות

Are you sure?

כן