ברוכים הבאים, אורח

זה פורנוגרפייה?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: זה פורנוגרפייה? 300 צפיות

זה פורנוגרפייה? לפני 9 חודשים, 3 שבועות #147801

• אחד111
  • חבר חדש

אני לא ראיתי אף פעם סרט פורנוגרפי למרות שאני מבין על מה מדובר אני פשוט לא מסוגל זה מבחינתי לעבור איזה שהוא גבול מצד שני אין לי בעייה לראות סרטים שהתוכן המרכזי שלהם הוא דרמה או איזו עלילה למרות שבאמצע יש נשים בלבוש לא צנוע או מתפתחת איזו שהיא חיבה לאחת מגיבורות העלילה האם גם זה סוג של פורנו ?

תגובה: זה פורנוגרפייה? לפני 9 חודשים, 3 שבועות #147806

לא.

אבל אפשר להתמכר גם לצפייה בנשים צנועות..

השאלה היא למה אתה כאן?..
יש לך תחושה שזה לא בסדר?
אתה שלם עם הצפייה בזה?

תגובה: זה פורנוגרפייה? לפני 9 חודשים, 3 שבועות #147812

אוסיף עוד שאלה על קודמי.
לענין מה זה רלוונטי האם זה פורנוגרפיה או משהו אחר?

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: זה ~~~~~~~~ייה? לפני 9 חודשים, 2 שבועות #147839

• 9625
  • דירוג זהב

שלום לך חבר יקר ואהוב!!!
אתה שואל שאלה שבעבר העסיקה גם אותי, ואני רוצה לספר לך מה שמעתי לגביה.
לשאלתך האם זה ~~~~~~ או לא, זו היא תשובתי.
אם אתה עושה פעולה שהיתה יכולה לגרום לך אי נעימות במידה ומישהו אחר יראה אותך, כדאי מאוד לחשוש שהיא אסורה.
[שאלה במאמר המוסגר לך ולכל הקוראים, איך ניתן להסביר את ההבדל בין פעולות אסורות ליציאה לשירותים, כאשר את שתיהן לא נעים לעשות מול אנשים.][כמובן, השאלה שלי היא איך [b]להסביר,[/b] לא האם].
אם אשה עסוקה בפעולה מסוימת שגורמת לחלקים מסוימים מגופה............ תבין לבד למה אני מתכוון...... ונעים לי לראות את זה, גם אם הכוונה שלה רחוקה מלהציג את עצמה, זה נפילה לכל דבר. 
כמובן שאם הייתי מוסר עכשיו הרצאה בסמינר לבנות הייתי מרחיב את הדיבור על הנושא מה קורה לגבר כאשר אשה נמצאת לידו במצבים שונים..............אבל, זה לא הנושא שלנו. המציאות, קיימת. אנחנו צריכים לאזור כלי מלחמה ולהתמודד.
אני לא יודע אם אתה מנהל מעקב [של האתר] או לא. אם לא, אני ממליץ לך בחום. כך תוכל בכל יום שלא הצלחת למרבה הצער להחזיק את עצמך, לדרג את רמת הנפילה מ-1 עד 10 כדי לבחון את עצמך אם אתה בנסיגה או בשיפור.
דבר נוסף, זה שיש לך את המנוע הפנימי לא לצפות ב~~~~~~~~~~, צריך לדרבן אותך ולתת לך סיפוק ואמונה שיש לך כוחות, ולמצוא את הדרך למנף אותם הלאה.
הרבה הצלחה וסיעתא דשמיא!!!!!!!
אוהב אותך!!!!!!!! 

כלל בחיים:
במקום לקב!ע, אי אפשר!
תשאל, איך אפשר?

9625fe@gmail.com

תגובה: זה פורנוגרפייה? לפני 9 חודשים, 2 שבועות #147844

• din123
  • דירוג זהב

אני חושב שאפי' אם נגדיר את מה שאתה נמצא בו כהתמכרות 
אתה מסתכן בכניסה לפורום הזה 
כדוגמא ומשל הייתי מצביע על בן אדם שנגע קלות בסמים ועכשיו מקיף את עצמו במכורים כבדים לסמים קשים 
הגמילה שלנו יכולה להיות מסלול מסוכן בשבילך. 
שוב , לעניות דעתי רב הנזק על התועלת 
בפרט שהפיקוח מטבע הדברים על מה שנאמר בפורום הזה לא יכול להיות הדוק מידי.

כמובן שהשימוש בשאר הכלים שבאתר יכול להיות מצויין. 
מאחל לך בהצלחה. 

תגובה: זה פורנוגרפייה? לפני 9 חודשים, 2 שבועות #147849

• din123
  • דירוג זהב

אני כותב למכורים כבדים. 
אם הנפילה הכי גדולה של בן אדם הייתה בלראות משהו שהוא לא כל כך צנוע.
והוא רואה כאן אנשים גדולים וטובים! (כן, ככה אני רואה הרבה מהחברים כאן!)
שנפלו בבורות הרבה יותר עמוקים... זה עלול לשבור אצלו איזה מחסום טבעי שקיים אצלו לא ליפול שם...

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.52 שניות

Are you sure?

כן