ברוכים הבאים, אורח

שימור הצלחות
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שימור הצלחות 99 צפיות

שימור הצלחות לפני 2 שבועות, 4 ימים #150566

אף פעם עוד לא יצא לי לכתוב בפורום ואני שמח שסוף סוף אני אוזר אומץ. 
מצבי הוא כזה - הרבה שנים שאני מכור לפורנו ולפני כמה שנים הבנתי שזאת אכן התמכרות והחלטתי שאני צריך לעשות משהו. 
היו תקופות טובות יותר וטובות פחות אבל תמיד רציתי לשמור על תקווה. 
לשמחתי מצאתי את האתר הנפלא הזה ואת הפורום שמורכב מהרבה אנשים טובים.
אני עכשיו בתקופה שבה אני רוצה לשמר את ההצלחה אחרי שלושים וקצת ימים ללא שימוש. 
הייתי שמח לשמוע, מה עוזר לכם להמשיך ולשמור על הרצף ללא נפילות למשך זמן ? 
אני שואל את השאלה כי אני מכיר את זה שאחרי זמן נדמה שכאילו "נצחת" את ההרגל אבל ברגע של חולשה הוא תופס אותך לא מוכן.
תודה רבה לעונים  

תגובה: שימור הצלחות לפני 2 שבועות, 4 ימים #150568

• 9625
  • דירוג זהב

גם אנחנו שמחים שאתה איתנו. 
הרגל של שנים, קונה אצלינו שביתה ופועל על אוטומט. אפשר לרדת לשורש ההרגל ולזהות שיש איזשהו רגש מקדים באופן קבוע וכך לטפל בו בצורה יעילה יותר. עם זאת, ללא טיפול ממוקד ככל הנראה ייקח זמן לעקור את ההרגל.
לדעתי, ככל שהמסגרת שתהיה בה תחייב אותך יותר, יש לך סיכויים גדולים יותר להצלחה. 
ביקורים בפורום, בלי לגרוע ממעלתם, אינם מהווים מסגרת מחייבת. יצירת קשר עם טייס משנה/ספונסר/מטפל או דברים מהסוג הזה, משמעותיים יותר.
הרבה הצלחה, אח יקר!

הסיפור מאחורי תמונת הפרופיל:
אחד הכלים להתמודד עם תאווה, הוא לזהות את הנקודה שלפני נקודת האל-חזור.
להגיע לנקודת האל-חזור ואז להלחם, זה גם קשה וגם מתיש.
לצורך דומה לזה בכביש קיים תמרור מס' 623.
לא תמיד התמרור ברור כמו בכביש, לפעמים הוא קצת נמוך, לפעמים הוא קצת מטושטש, אבל תמיד הוא קיים.
אם אשכיל לזהות את הנקודה הזו, יהיה לי הרבה יותר סיפוק והרבה פחות נפילות.

נערך לאחרונה: לפני 2 שבועות, 4 ימים על ידי 9625.

תגובה: שימור הצלחות לפני 2 שבועות, 3 ימים #150571

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 48 ימים
  • דירוג פלטיניום

ברוך הבא. 
הדבר הראשון החשוב, זה עצם הידיעה שאנחנו מכורים. מכור פעם מכור לתמיד. יכול להיות נקי הרבה זמן, אבל זה שם. זה עוזר להבין שאין לי את הפרווילגיה לחזור רק פעם אחת, רק קצת. 
וכמובן מה שיותר פעולות החלמה. כמו ש 9625 , טייס משנה וכו'. ככל שתעשה יותר פעולות מחיבות תצליח יותר לצאת מזה. 

תגובה: שימור הצלחות לפני 2 שבועות #150587

• nbym
  • דירוג זהב

ישר כוח עצום חבר יקר על השמירה והרצון לא להתייאש. ניכר שאתה רואה פירות במעשה ידיך ואני מאחל לך שתמשיך כך בעז"ה.

אכן, מסגרת היא נהדרת כפי שכתבו החברים. אמליץ לך על דבר נוסף קשור יותר לעולם הפנימי - שהוא הודאה לה' על כל רגע ורגע של נקיות. להזכיר לעצמך אפילו בכל בוקר ב'מודה אני', מודה לך גם על כל יום שאני נקי. זה לא מובן מאליו וכו'

דבר נוסף, להימנע יותר ויותר ממקומות או אתרים שבהם יש חשש שמא אולי יהיה משהו שיקרה או יתפוס אותנו לא מוכנים. לפעמים יש מקרים שאנו אומרים לעצמנו, אני כבר נקי. בוודאות זה לא יגרום לי לנפילה כי אני כבר חזק, זה קטן עלי. יש לעמוד על המשמר ולא להתפתות. זה לפעמים הדבר שמושך אותנו.
בהתחלה משוטטים באתרי חדשות, לאט לאט מתקדמים ופתאום לא שמים לב וכבר אנחנו שם. תשומת לב! כל הזמן ובכל מקום.

כמו כן, לשמור על אותה תקווה וכוח. בכל מצב. בין בעליה ובין בירידה. זה באמת הכי חשוב. החטא היותר גדול הוא הייאוש. יותר מהחטא עצמו. תמיד לצעוד! תמיד להתקדם בעליה כמו עכשיו.

דבר אחרון, לזכור תמיד מה גרם לך לשמור. מה הטריק שעזר לך. תמיד מדברים על חסימת מקומות בהם יש סיכוי ליפול, זה נכון ויפה אבל מדברים פחות על הסתכלות במה כן עוזר לך לא ליפול, מה עוזר לך כן להתחזק ולשמור. חזק את אותם מקומות. שכלל אותם ותבנה לך כלי נשק לשימוש בעת הצורך. תחשוב איך תוכל לנצל אותו בעת צרה. לא להישאר במקום גם אם הימים עוברים על מי מנוחות וזה עובד יפה. הימים משתנים והנסיבות מתחדשות. כפי שמלמד אותנו יוסף. יש לאגור אוכל במקרה ויהיה שנות רעב. גם כאן יש לבנות את הנשק כדי שבבוא העת, אם תגיע - תוכל להגן על עצמך כי יש דברים שאינם רק בשליטתנו. זה יעזור לך להתמקד בטוב ולהעסיק אותך בדברים חיוביים.

מאחל לך הצלחה רבה והמשך מסע מבורך! שבת שלום יקירי.

תגובה: שימור הצלחות לפני 1 שבוע, 4 ימים #150598

אני ממש מודה לכל מי שמגיע זה מחזק נורא ! 
אהבתי מאוד את מה שכולם אמרנו ולקחתי לעצמי את העניין של לשים לב שאני גם רואה מה אני עושה טוב בדרך ולא מסתכל רק על הרע וגם על זה שחשוב מאוד להתייעץ ולשתף אנשים נוספים חוץ מהאתר ובפורום. 
תודה רבה לכולם על התובנות החשובות ושיהיה חג שמח ! 

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.62 שניות

Are you sure?

כן