ברוכים הבאים, אורח

יומן מסע - ההתחלה שלי.
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: יומן מסע - ההתחלה שלי. 304 צפיות

יומן מסע - ההתחלה שלי. לפני 4 חודשים #149515

שלום, הצטרפתי לקהילת "שמור עיניך" לפני כשבועיים (ב-10.12.2023).

אתעד כאן את התהליך שלי לעבר ניקיון מלא. אני יודע שאני אצליח.

בשביל קצת הזדהות - אני בן 20, וכרגע אני חוטא מידיי יום.

האתר הוא ממש אור שבקצה המנהרה וכבר התחלתי לצפות בסרטונים ששיפרו את מצב הרוח שלי. אמשיך לעדכן.

תגובה: יומן מסע - ההתחלה שלי. לפני 4 חודשים #149519

• hersh
  • משתמש

שיהיה לך הרבה הצלחה בדרך החדשה!
מייחלים ומאחלים להצלחתך!
נהנהתי לקרוא בין השורות, את העוצמות שלך ואת הבטחון שאתה מסוגל לצאת מזה,
כל הכבוד תמשיך ותצליח!
ואל תשכח לשתף אותנו

נערך לאחרונה: לפני 4 חודשים על ידי hersh.

תגובה: יומן מסע - ההתחלה שלי. לפני 3 חודשים, 3 שבועות #149659

פרופסור תאווה הזמין אותי לשיחה דחופה. הוא הסביר לי בכל דרך אפשרית שכל זה נכון לי. ניסיתי להתגונן ולהגיד שאני כמעט משתגע. שאני רוצה להפוך מעבד לבעל השליטה. הוא פשוט צחק עליי כמו על מישהו שאין לו מושג מה הוא אומר. פרופסור תאווה כנראה יודע שהוא מאוד משכנע. הוא יודע בדיוק מה ירחיק אותי מהחלמה והוא כ"כ טוב שאחרי שיחה איתו אפילו אני יכול לשכנע מישהו אחר... כי אין סיכוי שאני אחלים וחבל על הסבל של עוד ניסיון סרק. גם אם אחזיק מעמד בדחף הנוכחי, יבוא דחף שישבור אותי בסופו של דבר.

היום אני מחליט. כבר החלטתי. ניתקתי כל קשר עם פרופסור תאווה! מהיום אני מדבר ישירות עם התאווה, לא רוצה הסברים, לא רוצה תובנות, אני רוצה לגמור אחת ולתמיד עם זה ובאיזו דרך שלא תהיה עם ייסורי הנפש, קשיי החיים שנלווים עליהם, אני רוצה שפיות!!!

-          מאפיינים: זמן – שעה מאוחרת, מקום – שירותים, שקט, בדידות, שעמום, חוסר אמונה בעצמי.
מסקנות: שינוי הרגל – לישון מוקדם יותר , שינוי סביבה – להתפנות בלי הטלפון (גם חוסך זמן).

אמנם נפלתי, אבל אני קם מחוזק אל מול הפיתויים שיגיעו בעתיד.
נראה אותם עומדים מולי ועוברים את חומת המגן. שיהיה שבוע טוב ונקי לכולם!

תגובה: יומן מסע - ההתחלה שלי. לפני 3 חודשים, 3 שבועות #149662

• haimke
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג כסף

ה' איתך, אל תתיאש

תגובה: יומן מסע - ההתחלה שלי. לפני 3 חודשים, 3 שבועות #149676

שבוע טוב ברוך השם אני מתחיל את השבוע השני שלי אני אתאר מה שחוויתי בטרום השבוע דבר ראשון נרשמתי האש בערה השלהבת לא היתה מוכנה להכבה לקח כמה ימים ואז צעד הבא התחלתי להקשיב לשיעורים ללמוד את האתר מה אפשר ללמוד ממנה ולקבל הרבתי להגיב כתבתי פוסטים כמו ילד מתלהב כן אני סבא אבל בשביל להיוולד מחדש צריך להתחיל כמו ילד כעת שהתבערה נרגע כעת צריך לקחת את הענין לעומק יותר להתקדם ללימדה ויש הרבה מה ללמוד מהשיעורים ממה שכבר שמעתי החכמתי רבות אציין בעבר כשהיה נרגע יכול היה לעבור חודשים ארוכים שקטים אבל הפעם החלטתי לא עוד צריך ריפוי מוחלט לא לחיות אם ההרגשה שזהוא היה נגמר אבל הרי עובדה חזרת לסורך ללא שליטה זה אומר זה קינן בך ולא התרפאתה אני לא מתייחס לחטא כי זה כל ימינו עד מותינו לפתח חטאת רובץ אבל יש את הקטע של ההתמכרות כמו שמוסבר היטב בשיעורים שנקרא בשם טריגר כזה שמוליק אותך ומחזיר אותך לחוויה ההיסטורית ולזה צריך ריפוי אציין שכבר עכשיו אני מרגיש תחושה רוגע מיוחדת בס''ד שאפילו מוזר לי קצת שמדליק לך רצון לאיזה ריגוש טוב אבל זה המסימה שלי זה שווה לי כי לחיות בסתר בהחבא בסתירה לא שווה כל ריגוש סליחה על האריכות אבל האמת כתבתי לעצמי ואם בא לך תקרא גם אתה

תגובה: יומן מסע - ההתחלה שלי. לפני 2 חודשים, 2 שבועות #150097

הינה התוכנית שלי ברגע של התמודדות, המסמך עדיין בכתיבה אבל מקווה שזה יעזור לחלקכם. להלן:

דחף הוא רצון חזק ומשכנע לעשות משהו. תאווה היא תשוקה עזה או מכרעת כלפי משהו או מישהו.
המאבק להתנגד לקסמי השכנוע שלהם הופך למבחן יומיומי, לקרב בין סיפוק חולף לבין ההשלכות המתמשכות של מעשי.

זה יכול להרגיש כאילו דחפים הם כוחות בלתי מעורערים, הממשיכים ומתגברים עד שאיכנע להם. עם זאת, האמת טמונה בהבנה שהדחפים, בדומה לגאות, אינם עולים ומתעצמים כל הזמן. הם אינם כוח שאי אפשר להתגבר עליהם אלא דומים לגלים שמגיעים לשיא ואז נסוגים ודועכים באופן טבעי. הבנת הטבע החולף של הדחפים היא המפתח להשבת שליטה על הדחפים שלי בפרט ועל החיים שלי בכלל.

להיכנע לדחף לא מצריך שום זמן או מאמץ אבל כדי להחליט לעמוד מול דחף צריך אומץ ותעוזה.
שליטה בדחפים היא מיומנות שניתן לחדד באמצעות מודעות ותרגול מכוון. להלן הצעדים ליציאה מהעבדות:

1.       עצור: קח צעד אחורה. במקום להגיב באימפולסיביות, קח רגע להכיר באופן בלתי שיפוטי בנוכחות הדחף.

2.       אשר: הכרה בדחף שמורגש. תהיה נוכח למחשבות, לרגשות ולתחושות הפיזיים שלי.
במקום לראות בו ככוח בלתי עביר, צריך לגשת לדחף כאל תופעה חולפת, להכיר ולהכיל בנוכחותו מבלי להיכנע לדרישותיו.

3.       נשום עמוק: עסוק בנשימות עמוקות, איטיות ומודעות. עצום עיניים, חייך והפנה את הקשב בלי שיפוטיות למה שמתחרש כרגע.
נשימה עמוקה מרגיעה את מערכת העצבים ומספקת רגע של תשומת לב. התמקד בכל נשימה, ואפשר לה לעגן אותך ברגע הנוכחי.

4.       זיהוי טריגרים: תחשוב על מה שאולי עורר את הדחף. האם זה טריגר חיצוני בעל אופי מיני (ראיה / סביבה) או טריגר עקיף לא מיני הגורם לתגובה מינית (רגשות, כגון שעמום, בדידות, גירוי, כעס, לחץ, או חרדה). הבנת הסיבה הבסיסית עוזרת לצמצום ולטיפול בשורש הבעיה ולא רק בסימפטום ברמת פני השטח. תקן את הפרצה בגדר, תקן את המעוות והפק לקחים.

5.       דברים פרקטיים לביצוע:

·         גלישת דחפים (להישאר רגוע):
התאווה היא חלק ממני והיא תישאר עד יום מותי. אך הדחף רגעי ונעלם לאחר זמן קצר יחסית.
תנשום, תחזיק ברגעים הקשים ואל תישבר. תראה איך הדחף נעלם כלא היה. נסה להתמודד מול הניסיון "רק להיום".

·         הפנה מחדש את המיקוד שלך:
הסט את תשומת הלב שלך מהדחף על ידי עיסוק בפעילות אחרת. זה יכול להיות תחביב, פעילות גופנית, פנייה לחברים, משפחה או כל הסחת דעת חיובית שמתיישרת עם הערכים והמטרות שלך.

·         מצא את השועל:
דמיין את המחשבות והדחפים כישות נפרדת, המיוצגת על ידי דמות כמו זאב ערמומי, ילד מפונק או איש מכירות עקשן.
על ידי כך, ניתן להתעמת ולהתנגד אליהם ישירות. כך נוצרת הפרדה מנטלית ברורה יותר בין האני האמיתי לבין הדחפים.

6.       הזדמנות צמיחה: כל התנגדות מוצלחת לדחף היא ניצחון והזדמנות לצמיחה אישית.
כל התגברות על דחף מחזקת את הנחישות ובונה חוסן לפעם הבאה. במקום לראות בדחפים כישלונות, קח אותם כאתגרים.

7.       הרהור: דמיין את ההשלכות השליליות של כניעה לדחף ודמיין את התוצאות החיוביות של התנגדות.
אין לי על מה ״לוותר״ או מה ״לפספס״ מהפורקן לתאווה מכיוון שהאוננות לא נותנת לי שום הנאה אמיתית.
הנפילה יותר מענה אותי מאשר מהנה. זכור, התוואה תמיד משלמת במזומן אבל זול. השמירה משלמת בצ'ק אבל שמן מאוד!

8.       חיווט מחדש של המוח: תיזכר בימים שלא הכרת את הפורנו. הרגשת שהיום שלך הרוס אם לא יכולת לצפות בפורנו? הרגשת עצבנות, אי נוחות או קושי להתרכז כי לא יכולת לראות את הסרטון ההוא? כמובן שלא!

9.       ערכי ליבה: מה אני באמת רוצה? עמוק בתוך הלב. להיות עבד של הדחף או להיות חופשי ושהבחירה הסופית תהיה המטרות שלי לעבר הבן אדם המושלם. לא ארשה לפורנו לבדר ולהפנט אותי. לא אהיה תלותי בפורנו. הפורנו תוקע וחוסם אותי. אפשר להיפטר מהדיקטטורה ולהשתחרר מזה! זה אפשרי! יש מוצא. ההגדרה "מאונן" היא לא מי שאני! אני הוא הגיבור הכובש את יצרו. אני מביט ברחמים על אלו שעדיין משתמשים באו"פ.

ככל שאתגבר יותר פעמים כך יהיה קל יותר! תהיה חזק ותזכה לעוד יום אחד של "מתנת הניקיון". #רק_להיום.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.60 שניות

Are you sure?

כן