ברוכים הבאים, אורח

היי אני חדש ואני ממש צריך עזרה.
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: היי אני חדש ואני ממש צריך עזרה. 350 צפיות

היי אני חדש ואני ממש צריך עזרה. לפני 1 שנה, 6 חודשים #144307

שלום אני תום ואני ממש מתקשה להתחיל את המסע הזה, מכיוון שאחרי כל כך הרבה שנים של אוננות ופורנוגרפיה הגעתי למין בושה עצמית שאני רוצה להיפטר ממנה כמה שאפשר. אני באמת רוצה להפסיק עם העולם החשוך הזה ומבקש לקבל כל עצה שעולה לכם על הדעת שיכולה לעזור לי לשמור על התחלה טובה ולא ליפול יותר. תודה.

נערך לאחרונה: לפני 1 שנה, 6 חודשים על ידי תום סטון.

תגובה: היי אני חדש ואני ממש צריך עזרה. לפני 1 שנה, 6 חודשים #144309

תום יקר,
לילה טוב ושבוע טוב,

אתה מתחיל לצעוד בשביל שצעדו וצועדים בו אלפי אנשים. אני אומר את זה כי באמת יש המון עצות ותובנות שיכולים לעזור לך.

איפה למצוא אותם?

1. אם אתה רוצה לחכות - אז לאט לאט יגיבו לך כאן בקצרה, חברים שיראו את ההודעה שלך.
  2. אם אתה רוצה למצוא כבר עכשיו עצות - אתה מוזמן להסתכל במדור המאמרים שלנו, חוכמה וניסיון מהשטח שעברו סינון וזיקוק של הצוות שלנו. (סרגל הניווט הימני, או בלחיצה כאן)
  3. גם תוכל לצפות בסרטונים שאספנו ויצרנו במדור הוידיאו (גם כן בסרגל הניווט ימני, או בלחיצה כאן)
  4. אם אתה מחפש משהו שאנשים כתבו בעצמם - תוכל למצוא במדור מאמרים ריכוז של סיפורי הצלחה, של עצות, של חיזוקים ועוד.
  5. וגם כמובן לגלול פה בפורום ולקרוא תשובות לשאלה ששאלת. תתפלא - רבים היו בנקודת ההתחלה שלך, ורבים שאלו את אותה השאלה וקיבלו תשובות בשנים האחרונות. מוזמן להעמיק ולהעשיר את הידע שלך.

בהצלחה רבה!
ניריוסף
(מנהל האתר בעברית)

תגובה: היי אני חדש ואני ממש צריך עזרה. לפני 1 שנה, 6 חודשים #144318

• gidi
  • דירוג פלטיניום

בהצלחה רבה!
מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי לכל שאלה.

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: היי אני חדש ואני ממש צריך עזרה. לפני 1 שנה, 3 חודשים #145412

• שפע-רב
  • חבר ותיק

יישר כוח על הרצון להפסיק עם זה!
עשית צעד ענקי וחשוב.
אתה יכול להשתמש בכלים שהאתר מציע בתור התחלה.
אני זמין בפרטי אם אני יכול לעזור לך במשהו.
בהצלחה!

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.38 שניות

Are you sure?

כן