ברוכים הבאים, אורח

ערב יום כיפור - יראה ואהבה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: ערב יום כיפור - יראה ואהבה 1424 צפיות

ערב יום כיפור - יראה ואהבה לפני 11 שנים, 7 חודשים #17211

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
בס"ד.

חזרתי עכשיו מתפילת מנחה של ערב יום כיפור משובחת במיוחד, למרות שאמרתי 'אשרי' יותר פעמים ממה שאני מסוגל לזכור, לראשונה בחיי חשתי  את מילים הנפלאות – 'שומר ה' את כל אוהביו'... בכיתי כי הרגשתי אותן.

יש חברים שמכנים אותי 'חופר', אז מיד אחרי התפילה 'חפרתי' במלבי"ם בתהילים בפרק קמה'  פסוקים יח' -  כ': חשתי חובה להביאם כאן לפני חברי היקרים למרות ההכנות לקראת היום הקדוש, ויהי רצון שיהא לתועלת, להלן הדברים ככתבם וכלשונם:

"קרוב לכל קוראיו בתפילה לבד אם יקראוהו באמת בלא לב ולב, והגם ששומע לכל קוראיו מכל מקום יש מדרגות באיכות מלואת בקשתם בין העובדים מאהבה להעובדים מיראה, בשני דברים, א. כי רצון יראיו יעשה ואת שוועתם ישמע ואז יושיעם. רק אחר ששוועו לישועה אבל שומר ה' את כל אוהביו. את העובדים מאהבה הוא שומר תמיד בל תבוא עליהם צרה, ולא יצטרכו לצעוק. זאת שנית, שהעובדים מיראה אם יצעקו מני צר ועל רשעים שבאים להרע להם, אז רק יושיעם לבד, אבל לא ישמיד ויעשה נקמה באויביהם, אבל להעובדים מאהבה גם את הרשעים שרצו להרע להם ישמיד, שכפי מדרגת העבודה והקורבה לאלוקים כן מדרגת ההשגחה".

הדברים מדברים בעד עצמם

פרס גדול נוסף הגיע כשהחלטתי לכתוב את הדברים (תודה למי שהקריאה לי כדי למהר את התהליך, בכל אופן זה ערב יום כיפור...) הצצתי גם ברד"ק... הוא אומר על המילים לכל קוראיו את הדבר המופלא הבא – "מאיזה עם שיהיה, ובלבד שיקראוהו באמת, שפיו וליבו שוים"

שווה לכתוב על זה פוסט שלם אבל במספר מילים: שנים התקשיתי כיצד נעזר לא יהודי שפונה 'לכח העליון כפי שהוא מבין אותו', והנה פתאום, בערב יוכ"פ  התיישבה קושייתי על ידי הרד"ק – ה' עוזר לכל מי שפונה אליו, לא משנה מאיזה עם הוא, כשפיו וליבו שווים...

יהי רצון שיהיו פינו וליבנו שווים.

גמר חתימה טובה. 
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 7 חודשים על ידי .

בעניין: מנחה של ערב יום כיפור - יראה ואהבה לפני 11 שנים, 7 חודשים #17213

• שלמה די דיינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 255 ימים
  • דירוג פלטיניום
תודה רבה אסירותודה על הדברים הנפלאים
שנזכה ביוה"כ הנוכחי לקרוא אל ה'  ב א מ ת

גמר חתימה טובה

בעניין: ערב יום כיפור - יראה ואהבה לפני 11 שנים, 7 חודשים #17244

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
מדהים.

באופן אישי, כיון שאני משתתף בקבוצה בה רוב החברים הם גויים, הפריעה לי השאלה הזאת. התשובה שלי היא שאלוקים אכן עוזר לכל מי שפונה אליו, וגם אם הוא עושה את זה בטעות במקום אחר. כך הרי כותב הרמב"ם שכל הענין של מוחמד ושל אותו הנוצרי זה ליישר דרך למלך המשיח. זה נשמע הזוי אבל זה הנקודה, שהם לומדים את עיקרי האמונה שלנו.

בכל אופן, לראות את הדברים כתובים בספר קודש באופן מפורש זה מחזק.

תודה
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: ערב יום כיפור - יראה ואהבה לפני 11 שנים, 7 חודשים #17285

• moved
  • דירוג פלטיניום
אז במקום להגיד "שיש חברים שמכנים אותי חופר..." - תקרא לילד בשמו.

אני זה שאמרתי לך קבל עם וקבוצה שאתה חופר- שכחתי כמובן לציין שאתה חופר במקומות הנכונים.

אני רוצה להזכיר לחברים את מה שאמרתי לזלמן - כשחופרים במקומות הנכונים, בסוף מוצאים נפט.

יום טוב ונקי

בעניין: ערב יום כיפור - יראה ואהבה לפני 11 שנים, 7 חודשים #17286

• מוטי ראוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 100 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • חי ומרגיש בזכות אלוקים ובאמצעות שמור עיניך וחברים
שלום
ראיתי סטיקר
חבר, אתה חופר, שחרר
חברינו חופר  ומשחרר לנו נפט
שחור, אבל זהב.

לגופם של דברים יש לי מחשבות רבות ומבולבלות
כשיהיה לי קצת סדר בהם , אשתף בל"נ.
הכנות בשלווה,
מוטי
חבר שמור עיניך,
ובחסדי ה' ולא בכוחי נקי מט"ז שבט תשע"ב, 09/02/2012,
והנני אסיר תודה על כך, ומתפלל לשפיות גם היום.

בעניין: ערב יום כיפור - יראה ואהבה לפני 11 שנים, 7 חודשים #17288

• שמואל
  • דירוג פלטיניום
  • (דיל לשעבר) אלי תן לי שלווה, אומץ ותבונה
מוטי,

לפעמים כשחופרים עמוק מידי אפשר לשבור את את החפירה.
לפעמים לא בריא לחפור יותר מידי.

בהצלחה
שלום, שמי שמואל ואני מכור לתאווה.
בס"ד גדולה אלוקים שומר אותי נקי היום כנגד כל הסיכויים כל יום רק להיום

בעניין: ערב יום כיפור - יראה ואהבה לפני 11 שנים, 7 חודשים #17292

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
חחח, אכן אמרת, אתה חושב שאתה הראשון? אמרו לי את זה כבר בזמן השימוש... יש לי אח, לא פיזי אלא לנשמה, מי שהביא אותי להחלמה, שהיה קורא לי 'מקדח', כששלחתי לו בערב יוכ"פ את 'החפירה' הזו הוא השיב לי בסמס: להבדיל מקדיחותיך החפירה הזו ראויה... בשמך המקוצר קדחת, בשמך המלא  הנך חופר...

ולי נראה, שזה חוסר הסיפוק שלי. איש מקסים לימד אותי שבהחלמה תכונות הנפש  שלנו יופנו לדברים טובים. מה שגרם לי לחפש תאווה יגרום לי לחפש אלוקים. האמת, מתאים לי.

(כן, יש פוסט תקוע באמצעו בעניין... קוראים לו להפוך את זה, בל"נ)
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.36 שניות

Are you sure?

כן