ברוכים הבאים, אורח

הצטרפות לקבוצות
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הצטרפות לקבוצות 116 צפיות

הצטרפות לקבוצות לפני 2 שבועות, 2 ימים #150692

• תשבי
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג כסף

שלום לכולם
אשמח למידע איך מצטרפים לקבוצות החיות של 12 הצעדים.
שאלות נוספות: האם ישנם קבוצות שמקיימים את המפגשים בבוקר?
האם יש היתכנות להשתתף בקבוצות מבלי שאשתי תדע מהענין?
בתודה מראש
תשבי

תגובה: הצטרפות לקבוצות לפני 2 שבועות, 2 ימים #150693

• 9625
  • דירוג זהב

איך מצטרפים?
זכור לי שיש באתרא קדישא הדין קישור ליצירת קשר לשם הצטרפות. כעת לא מצאתי אותו.
לדעתי, אין קבוצות הפועלות בבוקר כי אין הרבה אנשים שזהו זמנם הפנוי. אבל זה ממש לא בטוח. אני יחסית חדש בתחום [כחצי שנה].
שאלתך השלישית היא קצת-כבדה ומורכבת. ההנחה שלי היא שלמרות שהשאלה נשמעת טכנית, היא ממש לא טכנית אלא מהותית.
אני רוצה לשתף אותך, שביקרתי בחול המועד באתר מבקרים מסוים, אשר מארח ציבור שאיתו אני לא נפגש בד"כ. באותו אתר ביקרתי בהרכב משפחתי גם בחול המועד הקודם לפני 7 חודשים. אז, הייתי כמו נמר בכלוב. לחוץ, דרוך, מתוח, מהפחד להיכשל במראות אסורות. כעת, הרגשתי טוב, רגוע, שליו, מרומם. גולש מעל הדחפים. לא נלחם בהם. שיתוף הפעולה שיש לי מאשתי בדרך החיים שסיגלתי לעצמי נותנת לי הרגשה מעולה.
אולי גם צריך לחשוב על השאלה מה היא כבר יודעת ומה יכול להיות כל כך גרוע שהיא תדע גם על הקבוצות.
המון איחולי הצלחה, אח יקר ואהוב!

כלל בחיים:
במקום לקב!ע, אי אפשר!
תשאל, איך אפשר?

9625fe@gmail.com

תגובה: הצטרפות לקבוצות לפני 2 שבועות, 2 ימים #150694

אני דוקא אתחיל מהשאלה האחרונה.
הברירת מחדל היא שהאשה לא תדע כלום מהבעיה שלך. צריך למצוא פתרון איך ללכת לקבוצות בלי שהיא תדע שאתה הולך, או שלא תדע להיכן אתה הולך. צריך קצת להכיר אותך ואת הסיפור שלך בשביל לייעץ על הענין הספציפי הזה.
לגבי ההצטרפות לקבוצות החיות תוכל לפנות לקו החם של SA. המספר הוא: 0722401190.
וכמו כן תוכל ליצור איתי קשר בהודעה פרטית, ותוכל לדבר איתי בטלפון ואכוון אותך בעז"ה.
כמו"כ אני יודע שבירושלים יש קבוצה שמתקיימת ביום שישי בבוקר, אבל רוב הקבוצות מתקיימות בשעות הערב באזור השעה 7 או 9.

בהצלחה רבה

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: הצטרפות לקבוצות לפני 1 שבוע, 6 ימים #150714

• תשבי
  • דירוג כסף

תודה עזרת לי.
אני גם חשבתי לגבי אשתי שעדיף שהיא לא תדע מהבעיה כלל, אי אפשר לדעת איך זה ייגמר...
כעת אנסה ליצור קשר עם המספר הנ"ל.
לא הצלחתי לכתוב הודעה פרטית.
יישר כח

תגובה: הצטרפות לקבוצות לפני 2 ימים, 17 שעות #150856

מה נשמע חבר יקר?
לא הגבתי לך בפרטי בגלל מה שכתבת לי שם. 
מה קורה? התקדם משהו בענין הקבוצות?

בהצלחה רבה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: הצטרפות לקבוצות לפני 2 ימים, 16 שעות #150859

• תשבי
  • דירוג כסף

תודה על ההתעניינות
הייתי במפגש אחד, מתכנן להמשיך.
(מקווה שלא יהיו מניעות מצד היושבת בבית,
כרגע השתמשתי בסיפור כיסוי על ההעדרות מהבית).
לגופו של ענין:
האמת שכרגע ממש לא הבנתי איך התוכנית שם אמורה לעזור לי,
יש לי גם חשש קטן ממספר צעדים שם,
אבל בגלל שכל כך הרבה מעידים שהתוכנית עזרה להם, זה שכנע אותי להצטרף.

דבר אחד מאד קנה אותי בינתיים
- התפילה......
מילים מעטות קונקרטיות למטרה והמון עומק.
תודה בכל אופן על ההכוונה, יזקף לזכותך.

תגובה: הצטרפות לקבוצות לפני 2 ימים, 16 שעות #150860

שמח לשמוע!!!
ישנו משפט שאומרים בדרך כלל לחבר החדש 'תבא לשש קבוצות, ואז תחליט אם אתה שייך לכאן'.
ומאידך, יש משפט 'אם אתה מרגיש שאתה לא שייך, אז זה המקום שלך'....
בכל אופן, אכן בפעם אחת אי אפשר להבין אפילו מה קורה, מה התוכנית, בקושי קולטים את הפורמט של הקבוצה. וכן לא מבינים כל כך מה הקשר בין העבודה על הפגמי אופי למשל, לבין האפשרות שלי להמשיך להישאר נקי.
אבל כמו שסיימת, זה מה שעובד להרבה מאד אנשים.

מאחל לך הצלחה רבה
ונראה מתי נזכה להיפגש

תגובה: הצטרפות לקבוצות לפני 2 ימים, 8 שעות #150861

• תשבי
  • דירוג כסף

תודה רבה
אחרי שכתבתי, חשוב לי להדגיש, מה שהיה לי קצת זר הוא התכנים והשפה וכו',
אבל החברים שם היו בהחלט מדהימים מקבלים ואוהבים, דבר שלעצמו מעודד אותי להמשיך.
מקווה לטוב ולהישאר באנונימיות....

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.66 שניות

Are you sure?

כן