ברוכים הבאים, אורח

שיתוף המסע שלי ל-90 יום
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שיתוף המסע שלי ל-90 יום 1695 צפיות

שיתוף המסע שלי ל-90 יום לפני 7 שנים, 4 חודשים #96812

• Matan1
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • חבר חדש

שלום לכולם ושבוע טוב. רציתי לפרוק קצת ולעדכן שאני נקי מאז שנרשמתי לאתר , וזה יוצא בדיוק שבוע . 
עליי לציין שעד כה במשך 3 שנים אני מצליח להיות נקי למשך שבוע או מקסימום שבועיים ואז נופל. 
כרגע הפורום והאתר נותנים לי דחיפה להמשיך , ואני מתחיל שבוע חדש שבו אני בוחן את הגבולות שלי וכמה חזק אני יכול להיות . מוכן להתאמץ כי זה כמובן שווה את זה. תמיד אחרי תקופה שאני נקי , אני מרגיש חד יותר ושם לב לפרטים קטנים בחיים שלי. כמובן שגם חיי הזוגיות מושפעים לטובה כי עכשיו אני מחפש להיות יותר זמן עם חברה שלי , וכמובן מתרגש יותר לראות אותה .
תודה רבה לכל מי שנמצא פה , לא מובן מאליו . בהצלחה .

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 4 חודשים על ידי Matan1.

תגובה: שיתוף המסע שלי ל-90 יום לפני 7 שנים, 4 חודשים #96819

בהצלחה רבה חבר! חשוב מאוד לא להיכנע ולתת לעצמך את ״הלגימה הראשונה״ (בלשון התכנית..)
לא לומר לעצמך ״5 דקות ואני סוגר״ כי כולנו חווינו את זה ויודעים בדיוק איפה זה נגמר..
תמשיך לעדכן אותנו:)
שבוע טוב..

״חסימת דרך בפני חפצים מורגלים, סיבוב זרמי הנפש לעבר אחר תחת אשר תעו בשטפם, אינה מלאכה כל כך קלה אבל נעימה ומלבבת היא..״ (הראי״ה קוק)

תגובה: שיתוף המסע שלי ל-90 יום לפני 7 שנים, 4 חודשים #97083

• Matan1
  • חבר חדש

שלום לכל חברי הפורום . אני שמח לעדכן שאני עדיין נקי , כבר 16 יום ברציפות מאז שנרשמתי לאתר . אני מנסה לעבוד כמה שיותר קשה ולפעמים כמעט ונשבר . (בעיקר ימי שישי בצהריים). עליי לזכור מה המטרה שלי . אשמח לשמוע עצות על מנת להשתפר ולהחזיק עוד מעמד . תודה רבה !

תגובה: שיתוף המסע שלי ל-90 יום לפני 7 שנים, 4 חודשים #97085

• איש ישראלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג פלטיניום

תמשיך לשתף.
לי עזר מאוד ששיתפתי בפורום לפני ובמהלך זמנים מועדים. אז אם אתה יודע שיום שישי מאתגר, תוכל אולי לקבוע מראש שאתה מדווח כל שעה למשל.

הדרך שבה בחסדי ה' הגעתי ל90 יום נקיים בפעם הראשונה בעזרת השיתוף והתמיכה מחברי הפורום. על כל המאבקים הלא נתפסים, הנפילות המזעזעות, ההצלחות, התהיות והתובנות שבדרך:
https://gye.org.il/forum/51-%D7%91%D7%93%D7%A8%D7%9A-%D7%9C-90-%D7%99%D7%95%D7%9D/92642-%D7%90%D7%99%D7%A9-%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C%D7%99-%D7%91%D7%9E%D7%A1%D7%A2

המסע המתמשך שלי לעבר יום נקי בעזרת ה':
https://gye.org.il/forum/2-%D7%99%D7%95%D7%9E%D7%A0%D7%99-%D7%9E%D7%A1%D7%A2/97919-%D7%9E%D7%A1%D7%A2-%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C%D7%99

תגובה: שיתוף המסע שלי ל-90 יום לפני 7 שנים, 4 חודשים #97164

• צריך חבר
  • רצף ניקיון נוכחי: 927 ימים
  • דירוג פלטיניום

גם אצלי עזרו השיתופים הפעולות 
זה שומר עלינו מפוקחים 
ומזכיר לנו תמיד שאנחנו חסרי אונים מול התאווה

תגובה: שיתוף המסע שלי ל-90 יום לפני 7 שנים, 4 חודשים #97248

• Matan1
  • חבר חדש
שבת שלום חברים . רציתי לעדכן שאחרי 21 יום נקיים , היום הגיעה הנפילה . אני חושב שבעיקר זלזלתי במלחמה בגלל שכבר הרגשתי סיפוק מסויים מהדרך שעשיתי (בכל זאת 21 יום ) . אני לוקח דברים טובים מכך, ומקווה לשבור את השיא שלי בפעם הבאה ואולי אפילו להגיע ל90 יום . שמח לקחת חלק במסע ולשתף . תודה לכל התגובות והחיזוקים.

תגובה: שיתוף המסע שלי ל-90 יום לפני 7 שנים, 4 חודשים #97252

• קדימה הלאה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום מתן היקר! 
אני מזדהה מאוד עם כך שכאשר אני נקי אני מרגיש פתאום מתנות קטנות בחיים שלא שמתי לב לפני לדוג' אצלי יכולת פחות להימשך אחרי אחרים.
לי מאוד עזר בתחילת הדרך מסע 90 יום .
כואב לשמוע. מכיר מקרוב את התחושה שמגיעה אחר כך. מזדהה איתך גם בהרגשה שאולי אני כבר בסדר ואני יכול להרשות לעצמי ללגום את הדבר הזה וכו' מתפלל רק להערב לזכור שאני לא יכול ללגום חצאיות בלי שזה ירעיל אותי. מתפלל להיות מפוכח. 
כל הכבוד על 21 ימים לא ברור מאילו. בהצלחה במסע מחדש!!

תמיד אשמח לעזור! ניתן לשלוח הודעה פרטית במקרה שצריך..

תגובה: שיתוף המסע שלי ל-90 יום לפני 7 שנים, 4 חודשים #97280

• צריך חבר
  • רצף ניקיון נוכחי: 927 ימים
  • דירוג פלטיניום

מתן שלום
לי עזר לאסוף את עצמי מייד אחרי הנפילה 
לא לפחד זה קרה גם לנו 

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.38 שניות

Are you sure?

כן