ברוכים הבאים, אורח

מרגיש מאושר ואסיר תודה לחברי האתר החשוב הזה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מרגיש מאושר ואסיר תודה לחברי האתר החשוב הזה 1047 צפיות

מרגיש מאושר ואסיר תודה לחברי האתר החשוב הזה לפני 7 שנים, 6 חודשים #95567

• נתי234234
  • רצף ניקיון נוכחי: 317 ימים
  • חבר חדש

שלום לכולם

אני מכיר את האתר הזה כבר כמעט חצי שנה ולא חשבתי שאכתוב כאן, אבל אני חושב שיש לי כמה דברים שיכולים לתת השראה לאחרים לכן אני כותב.
אני גבר חילוני רווק שהגיע לאתר בעקבות רצון עז להיפטר מההרגל המקולל לצפות בסרטי פורנו. בעבר ניסיתי כמה פעמים לבד להפסיק ולא הצלחתי. כשקראתי באתר על התכנית של 90 יום הייתי חייב לנסות.

אני רוצה לומר לכם חברים שאין מאושר ממני!!! כמעט חצי שנה שלא ראיתי סרט פורנו או כל תכנים מיניים אחרים.
אני רוצה לציין שאני לא דתי לכן אין לי בעיה עם הוצאת זרע רק עם צפייה בסרטים.

מאז שהפסקתי אני מרגיש שהמחשבה שלי נהייתה צלולה יותר. אני עסוק הרבה יותר בדברים חשובים כמו לימודים, עסקים פעילויות בשעת הפנאי, התנדבויות שונות.

אני רוצה לתת כוח לאחרים גם לחילוניים שנמצאים באתר ולומר לכם שאחרי שתפסיקו לראות את כל הזבל הזה שנקרא
סרטים כחולים החיים שלכם יהיו צבעוניים יותר! שלווים יותר! שמחים יותר! ומלאים יותר!.

אני מרגיש שאפילו אני מצליח יותר עם בנות בעקבות העזיבה של ההרגל המגונה.

בקיצור אני מודה לאתר החשוב הזה ומקווה שאולי אפילו מישהו אחד יקרא את הפוסט הזה ויבין שהוא חייב להפסיק אם הוא רוצה להתחיל לחיות באמת את החיים. אפילו אם לא יפסיק להוציא זרע אבל יפסיק לראות את הסרטים המטומטמים האלה הרווחתי את שלי.

תהיו חזקים חברים זה אפשרי זה עניין של רצון. אם תפסיקו עם הסרטים תטעמו טעם אמתי בחיים בכול התחומים.

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 6 חודשים על ידי נתי234234.

תגובה: מרגיש מאושר ואסיר תודה לחברי האתר החשוב הזה לפני 7 שנים, 6 חודשים #95569

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

תודה חבר יקר.
מחזק ומרגש לקרוא את דבריך.

קשה להתאפק מלהוסיף, שאם הפסקה עם הסרטים חוללה פלאים כאלה, אז הפסקה עם האוננות יכולה לחולל פלאים נוספים...

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן